Nasza uroczystość z okazji Dnia Pracownika socjalnego i otwarcie Centrum wsparcia dla osób zmagających się z chorobą Alzhaimera

Pragniemy podziękować wszystkim za obecność w dniu 21 listopada, na naszej uroczystości z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, podczas której mieliśmy okazję przedstawić efekt naszej wspólnej pracy.
Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za okazane nam wsparcie finansowe i merytoryczne. Wszystko, co zmieniliśmy i wyremontowaliśmy służy tym, którzy stanowią naszą ważną i integralną część – naszym Mieszkańcom. To co Państwu pokazujemy zostało zrobione, abyśmy mogli być zawsze w odpowiednim miejscu i mieć możliwość zaoferowania stosownej pomocy.
Chcemy ponadto zapewnić, iż nie zamierzamy spocząć na laurach. Tworząc „Centrum dla osób zmagających się z chorobą Alzheimera” dajemy szansę wyjść z zapomnienia tym, o których zapomniał świat, który zawsze znali. To szansa również dla rodzin osób chorujących na choroby otępienne oraz na zaburzenia neuropoznawcze.
Mamy świadomość tego, iż to, co robimy jest doceniane – co najważniejsze przez naszych wspaniałych Mieszkańców. Świadczą o tym ich ciepłe słowa, wymowne gesty – jak chociażby ów kominek wykonany przez naszego Przyjaciela i Mieszkańca, Pana Michała.
DZIĘKUJEMY

Skip to content