DZIEŃ PRACOWNIKA SOCJALNEGO

NASZE MAŁE ŚWIĘTO!!!

Dzień 21 listopada to wyjątkowa data dla pracowników domów pomocy społecznej – Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji w naszym Domu odbyło się uroczyste spotkanie.
Pani Dyrektor Katarzyna Michalewicz podziękowała wszystkim pracownikom za niegasnącą energię oraz profesjonalizm. Podkreśliła, iż jest to praca wymagająca ogromnej cierpliwości, odpowiedzialności i zaangażowania. Życzyła również satysfakcji z wykonywanej pracy, a także poczucia spełnienia na drodze zawodowej jak i osobistej. Spotkanie to swoją obecnością umilili wspaniali goście: Starosta Kościański Henryk Bartoszewski, Wicestarosta Kościański Dorota Słowińska, Przewodnicząca Rady Powiatu Kościańskiego Iwona Bereszyńska oraz Sekretarz Powiatu Maja Moskwa.
Strumień pięknych życzeń popłynął również od Starosty Kościańskiego, który podziękował Dyrektor naszego Domu oraz całemu zespołowi za trud i pracę, jaką wkładają w posługę na rzecz mieszkańców naszej placówki, empatię i wyrozumiałość. Była to również wspaniała okazja, by skierować kilka słów podziękowań w stronę Pani Dyrektor Katarzyny Michalewicz za Jej ogromną pracę na rzecz Domu.
Po oficjalnej części uroczystości swoje umiejętności zaprezentowali mieszkańcy Domu, którzy wokalem zadziwili wszystkich obecnych, a skeczem rozbawili do łez.

Skip to content