Tel. (61) 28 27 011 lub (61) 28 27 027

Logo Dom Pomocy Społecznej w Jarogniewicach

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Kontakt


Dom Pomocy Społecznej w Jarogniewicach
ul. Poznańska 25
64-020 Czempiń

Telefon: (61) 28 27 027 lub (61) 28 27 011
Fax: (61) 28 26 110

e-mail: pomoc@dps.jarogniewice.pl



Dyrektor: Zbigniew Gordziej (wew. 132)
e-mail: zgordziej@wp.pl

Starszy pracownik socjalny: Agnieszka Żak (wew. 110)
e-mail: agnieszkaz@dps.jarogniewice.pl
Starszy pracownik socjalny zastępuje dyrektora podczas jego nieobecności.

Pracownik socjalny: Beata Rutkowska (wew. 110)
e-mail: beatar@dps.jarogniewice.pl

Główny księgowy: Beata Ścigacz (wew. 137)
e-mail: beatas@dps.jarogniewice.pl

Kierownik działu opiekuńczego: Magdalena Maćkowiak (wew. 135)
e-mail: magdam@dps.jarogniewice.pl

Kierownik działu wspomagającego: Joanna Krawczyk (wew. 125)
e-mail: joannak@dps.jarogniewice.pl

Kierownik działu gospodarczego: Paweł Jakubowicz (wew. 126)
e-mail: pomoc@dps.jarogniewice.pl

Kierownik samodzielnej sekcji do spraw pracowniczych: Zofia Bartkowiak (wew. 100)
e-mail: bartkowiakz@dps.jarogniewice.pl

 --> Standardowy wygląd
Pomniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Zmiana kontrastu strony

BIP-Biuletyn Informacji Publicznej

Galeria


Bezpieczny i aktywny senior

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
W JAROGNIEWICACH

ul. Poznańska 25
64 - 020 Czempiń

tel. (61) 28 27 011
tel. (61) 28 27 027
fax (61) 28 26 110

pomoc@dps.jarogniewice.pl



O nas

O Domu
Warunki bytowe
Filozofia Domu
Historia Domu
Kadra
Rada Mieszkańców

Procedura przyjęcia

Jak zamieszkać
Świadczenie pracy socjalnej
Zasady odpłatności

Usługi wspomagające

Terapia zajęciowa
Terapia z osobami dementywnymi
Rehabilitacja podstawowa
Rehabilitacja
Opieka psychologiczna
Pozostałe

2015 Wszystkie prawa zastrzeżone
Dom Pomocy Społecznej w Jarogniewicach

projekt i wdrożenie: amrstudio.pl